.

.

Heykel Heykeli koleksiyon figürler Modern ışık lüks Ginkgo yaprağı Bookend Küçük Mobilyalar Ev Çalışma Ofisi

Heykel Heykeli koleksiyon figürler Modern ışık lüks Ginkgo yaprağı Bookend Küçük Mobilyalar Ev Çalışma Ofisi

₺ 236.10

Mal
Stokta

Çiftliğiniz, raflarınız, oturma odanız, yemek odanız, yatak odanız, yatak takımlarınız, masa üstü merkeziniz, şömineniz, dolaplarınız ve masalarınız için mükemmel bir tamamlayıcı. 1. Doğadan malzeme alın ve süslemelerin eşleştirilmesi ev sahibinin evi değiştirme niyetini yansıtır. 2 : İnç kare arasında, dünyanın genişliğini de hissediyorum ve boş alandan faydalanıyorum. 3 : Bu zarif ginkgo yaprağı şeklindeki bookend metal ve kristalden yapılmıştır.Pürüzsüz ve narin, kristal taban güvenli ve kararlıdır. 4. İki kitap tutucu arasındaki mesafe istediğiniz gibi ayarlanabilir.Kullanımı daha uygun olan daha fazla veya daha az kitap yükleyebilirsiniz.Herhangi bir fırsat için mükemmel bir hediye.Anneler Günü,Doğum Günü,Düğün, Yeni Yıl, Şükran Günü, Noel, sevgililer Günü, hediye olarak housewarming.Name : Masaüstü dekorasyonmalzeme : metal + kristalözelleştirme : 5.9 inç * 3.9 inç * 8.6 inçhızlı : 1. Lütfen satın almadan önce rengi ve boyutu kontrol edin.2. Ürün fotoğrafları ürünler dışındaki ürünleri içermez.3. Farklı monitörler nedeniyle hafif renk farklılıkları olabileceğini lütfen unutmayın, lütfen beni affet.4. Yukarıdaki veriler sadece referans içindir, boyut manuel olarak ölçülür, hata 1-3 cm'dir, lütfen izin verin, teşekkür ederim.5. Ürünlerimizle ilgili herhangi bir sorun bulursanız, lütfen e-posta yoluyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, bu sorunu en kısa sürede çözeceğiz.6. Size daha iyi ürün ve hizmetler sunmak için paylaşıma ve geri bildirime hoş geldiniz.

Ürün hakkında

5.9 inches * 3.9 inches * 8.6 inches :
Quickly:
1. Please check the color and size before buying. :
2. Product photos do not include products other than products. :
3. Please note that due to different monitors, there may be slight color differences, please forgive me. :
4. The above data is for reference only, the size is manually measured, the error is 1-3 cm, please allow it, thank you. :
5. If you find any problems with our products, please feel free to contact us via email, we will solve this problem as soon as possible. :
6. Welcome to share and feedback to provide you with better products and services. :

Müşteriler kadar seçer