.

.

Greneric txmachine Çeviklik Merdivenler Hız Merdiveni eğitim merdiveni için Futbol, Hız, futbol Spor Ayak Eğitim

Greneric txmachine Çeviklik Merdivenler Hız Merdiveni eğitim merdiveni için Futbol, Hız, futbol Spor Ayak Eğitim

₺ 29.97

Mal
Stokta

[malzeme] : 1.Çevre dostu PP malzeme + şerit. [Özellikleri] : 4m,157inch/8 Basamak,5m,197inch/10 basamak,6m,236inch 12rung/8,30rung 314inch 16rung/10 m,394inch 20rung/, 20,787inch/özel olabilir, basamak mesafe yaklaşık 15"; basamak mesafe ayarlanabilir, istenen boşluk mesafesine egzersiz ihtiyaçlarını karşılamak için siyah naylon kayış ayarlayabilirsiniz olduğunu. [Kolay Kullanım] : saklamak için uzağa koymak kolay düzenlemek için kolay kolay.Hemen hemen her spor için harika. [uygulama] : kişisel ve atletik eğitim, ısınma, serinletme, futbol, futbol, basketbol matkapları, hokey, lakros, tenis, badminton, rugby ve daha fazlası için mükemmeldir.Ne alırsınız : 1 adet çeviklik merdiveni + 1 adet taşıma çantası + 3-10 gün sevkiyat + Sorunsuz müşteri hizmetlerimiz.Şartname : Ürün adı : Çevik merdiven / Atlama merdiveni 1. 4m / 8 Rung, 5m/10 rung,6m/12rung,8m/16rung,10m/20rung,20m / 30rung,özel olabilir Özellik : 1.Çevre dostu PP malzeme + şerit 2.Çevik merdivenin şartname uzunluğu 50cm, Genişlik 4cm, Kalınlık 5mm'dir 3.It çevre dostu ithal yüksek kaliteli PP'den yapılmıştır material.It iyi tokluğa, parlak renge sahiptir ve kolay değildir deform.It dayanıklı ve dayanıklıdır. wear-resistant.It için tekrar tekrar kullanılabilir eğitim 4.Kalın dokuma çanta, yüksek kaliteli kalınlaşmış şerit kullanarak, ince işçilik, dayanıklı5.Zarif çanta, güçlü ve dayanıklı, saklamak ve taşımak kolay, her ürün güzel bir çanta ile gönderilir6.Her merdiven, pürüzsüz efektli özel teknolojiyi benimser, pürüzsüz meslektaşları da güvenli kullanım sağlamak için sürtünme kuvvetine sahiptir Uygulama : kişisel ve atletik antrenman, ısınma, soğuma, futbol, futbol, basketbol matkapları, hokey, lakros, tenis, badminton, rugby ve daha fazlası için mükemmeldir.Gönderi : 1.bu Push-up raf kartını 1-2 gün içinde göndeririz.teslimat için sadece 3-10 gün süren posta ile göndeririz, sadece 3-10 gün,daha sonra müşteri bu ürünleri elinize alabilir,hızlı bir şekilde.

Ürün hakkında

Product name:
Agile ladder/Skip ladder
1. 4m/8 Rung,5m/10 rung,6m/12rung,8m/16rung,10m/20rung,20m/30rung,can be custom :
Feature:
1.Environment friendly PP material + ribbon :
2.The specification length of agile ladder is 50cm,Width 4cm,Thickness 5mm :
3.It is made of environment-friendly imported high-quality PP material. It has good toughness, bright color, and is not easy to deform. It is durable and wear-resistant. It can also be used repeatedly for training :
4.Thick woven bag, using high-quality thickened ribbon, fine workmanship, durable :
5.Exquisite handbag, strong and durable, easy to store and carry, each product is sent with a beautiful bag :
6.Each ladder adopts special technology, with smooth effect, smooth colleagues also have friction force to ensure safe use :
Application:
perfect for personal & athletic training, warm-ups, cool-downs, soccer, football, basketball drills, hockey, lacrosse, tennis, badminton, rugby, and more. :
Shipment:
1.we would ship this Push-up rack board in 1-2 days. we would ship it by post which takes only 3-10 days for delivering,just 3-10 days,then customer can receive this products in your hands,it is quickly. :

Müşteriler kadar seçer