.

.

HD Profesyonel Teleskop 4X30mm Dürbün Açık Çocuk Eğitim Öğrenme Optik Teleskop Çocuklar Dürbün Kapsam Katlanır

HD Profesyonel Teleskop 4X30mm Dürbün Açık Çocuk Eğitim Öğrenme Optik Teleskop Çocuklar Dürbün Kapsam Katlanır

₺ 288.30

Mal
Stokta

Malzeme : Kauçuk.Renk : Kırmızı, Sarı, Mavi, Ordu Yeşil Kamuflaj, Siyah, Pembe Yağmur Ormanları, Yeşil Yağmur Ormanları.Boyut : 108x90x38mm / 4.25x3.54x1.5in.Çocukların kolayca kullanabilmesi için tasarlanmıştır.Dürbün, doğa gözlemciliği, hobiler ve spor için mükemmeldir.Tatillerde arkadaşlarınıza, ailenize en iyi hediye.Harika anları yakalayın ve arkadaşlarınızla paylaşın.4 X30mm Çocuk Çocuk Dürbün Kapsam Plaj Seyahat Açık Kuş Gözlemciliği Eğitim Öğrenme Katlanır Optik TeleskopöZelliği : 1. Çocukların kolayca kullanabilmesi için tasarlanmıştır.Dürbün, doğa gözlemciliği, hobiler ve spor için mükemmeldir.Dürbün, çocuğun göz mesafesine uyacak şekilde katlanabilir, kompakt boyut küçük eller ve açık hava maceraları için idealdir!2. Toksik olmayan doğal kauçuk malzemeden yapılmış, kauçuk kaplı göz mercekleri göz koruması için dahil edilmiştir, böylece çocuklar gözlerine veya yüzlerine zarar vermez.Optik kaplamalı 30mm / 1.18 in sınıf lensler tasarım, ayarlanabilir odak uzaklığı ve genişliği için farklı boyutu yüzleri.0.29 lb süper hafif.Lütfen not : biz tasarlanmış 4x30mm/0.16x1.18in düşük büyütme sadece görebilirsiniz uzak 328-492 ayaklar (uygun hava koşulları altında).3. Ürünler seçmek için çeşitli parlak renklere sahiptir.Dahil : 1x dürbün, taşıma çantası, boyun askısı, temizlik bezi.4. Kuş arama ve ekosistem zorluklarından yaratıcı yazma ve çizim alıştırmalarına kadar, bu set hayatınızdaki doğa aşığı için mükemmel!Şartname : Malzeme : kauçukrenk : Kırmızı, Sarı, Mavi, Ordu Yeşil Kamuflaj, Siyah, Pembe Yağmur Ormanları, Yeşil yağmur ormanlarıboyutu : 108x90x38mm / 4.25x3.54x1.5inağırlık : 103gnot : 1. Nedeniyle farklı monitör ve ışık etkisi, öğenin gerçek renk biraz farklı olabilir renk resimlerin gösterdi.Teşekkürler!2. Lütfen manuel ölçüm nedeniyle 1-3mm ölçüm sapmasına izin verin. 1 X Dürbün Teleskop1.kuş gözlemciliği,vahşi yaşam, avcılık, yürüyüş, tırmanma, kamp, gözetleme ve seyahat için vazgeçilmez bir el cihazı olan açık hava maceralarında en iyi manzaraya sahip olmanızı sağlar.

Ürün hakkında

Material:
Rubber
Colour:
Red, Yellow, Blue, Army Green Camouflage, Black, Pink Rainforest, Green Rainforest
Size:
108x90x38mm/4.25x3.54x1.5in
Weight:
103g
1. Due to the different monitor and light effect, the actual color of the item might be slightly different from the color showed on the pictures. Thank you! :
2. Please allow 1-3mm measuring deviation due to manual measurement. :
1 X Binocular Telescope :
let you have the best view in outdoor adventures,an essential handheld device for bird watching, wildlife, hunting, hiking, climbing, camping, surveillance and travel. :

Müşteriler kadar seçer