.

.

WSNBB Sürgülü Kütüphane Donanım Haddeleme Tam Set Parça Kiti, Ağır sürgülü ahır Kapı Kiti 6.6 ft-26.2 ft, sürgülü

WSNBB Sürgülü Kütüphane Donanım Haddeleme Tam Set Parça Kiti, Ağır sürgülü ahır Kapı Kiti 6.6 ft-26.2 ft, sürgülü

₺ 129.90

Mal
Stokta

【Sürgülü Ray Donanım Kiti】 Sürgülü ray donanım kiti ile istediğiniz yere gidebilir, tırmanabilir ve öğeleri kolayca alabilirsiniz, bu da çok kullanışlı ve güzeldir. 【Malzeme】Yüksek kaliteli paslanmaz çelikten imal edilmiş ve piyasaya çıkmadan önce tekrar tekrar test edilmiş olan bu parça gelecek yıllar için üretilmiştir.Donanım, 210 pounddan fazla Merdiveni idare edebilir. 【Adjustable Design】 The slayt ray donanım kiti ayarlanabilir bir işlevi vardır.Merdiveniniz ihtiyaçlarınıza göre dik veya eğimli olarak yerleştirilebilir, bu da size yer kazandırabilir. 【Kurulum Sorunu Yok】 Slayt donanım kitimiz, kendiniz kurabilirsiniz.Ahır kapısı donanımını stres olmadan hızlı bir şekilde kurabilirsiniz.Ana çubuğun uzunluğu > 100 cm'dir.Lojistik şirketi çok uzun süre teslim edemediğinden, kesintisiz eklemeye ihtiyaç duyar (bkz.Resim 6), ancak kılavuz rayın ağırlık derecesini etkileyemez. 【Donanım Kiti İçerir】1 çift paten, 1 çift zemin tekerleği, bloklar ve duraklar ve kılavuz raylar.Sürgülü donanım kitinin bileşenleri resimde gösterilmiştir, ancak merdiven pakete dahil değildir. ♦ Sürgülü Donanım Kiti : Sürgülü donanım haddeleme kütüphane kiti, güzel ve dayanıklı, yüksek kaliteli paslanmaz çelikten imal edilmiştir.Faydalı model, uygun kurulum, taşınabilirlik, düzlük ve gürültü olmaması avantajlarına sahiptir.♦ Donanım Özellikleri : Adı : Sürgülü Donanım Kitİmalzeme : paslanmaz çelikboyutu : 2 / 2.44/3/3.4/3.66/4/4.88/6/7/8m Color : Gümüş Slide Slayt Rayının Donanım İşlevi : - Kurulumu ve yerden tasarruf etmesi kolaydır.- Sürgülü ray donanım kiti, güvenli ve dayanıklı, yüksek kaliteli malzemelerden yapılmıştır.- Anti-atlama sütunu, potansiyel raydan çıkmayı önlemek için sürgülü ray donanım kitine tasarlanmış ve yerleştirilmiştir.Packaging Ambalaj : Paket, şekildeki merdivenler ve diğer süslemeler hariç sadece bir slayt donanım kiti içerir.Same Aynı Zamanda : - Merdivenlerin temin edilmediğini lütfen unutmayın.- Boyut manuel olarak ölçülecek ve fiziksel nesne geçerli olacaktır.- Nedeniyle ışık ve ekran etkisi, bazı renk farkı olabilir.hardware Lütfen Dikkat : -Slayt donanım kaydırma kitaplığı paketi widget'lara sahiptir.Çocuklardan uzak durun.- Ürünlerimizi beğendiyseniz, lütfen bize destek olun.- Lojistik şirketi çok uzun boyutlar sağlayamadığından ürünlerimiz 100 cm'lik çubuklarla birleştirilmiştir (bkz. Şekil 6).- Boyutu özelleştirebilirsiniz.Boyutu grafikte bulamıyorsanız, lütfen ihtiyacınız olan parçanın boyutunu bize bildirin ve size bir fiyat ve sipariş bağlantısı göndereceğiz.

Ürün hakkında

Name:
Sliding Hardware Kit
Material:
stainless steel
Size:
2 / 2.44/3/3.4/3.66/4/4.88/6/7/8m
Color:
Silver
❸ Hardware Function Of Slide Rail:
-Easy to install and save space. :
-The slide rail hardware kit is made of high-quality materials, safe and durable. :
-The anti jump column is designed and placed in the slide rail hardware kit to avoid potential derailment. :
❹ Packaging:
The package contains only one slide hardware kit, excluding the ladders and other decorations in the figure. :
❺ At The Same Time:
-Please note that ladders are not provided. :
-The size shall be measured manually, and the physical object shall prevail. :
-Due to the influence of light and display, there may be some color difference. :
❻ Please Note:
-The slide hardware scroll library suite has widgets. Stay away from children. :
-If you like our products, please support us. :
-Since the logistics company cannot provide too long dimensions, our products are spliced by 100cm rods (see Figure 6). :
-You can customize the size. If you can't find the size in the size chart, please tell us the size of the track you need, and we will send you a price and order link. :

Müşteriler kadar seçer